Pirkimo-pardavimo taisyklės

 

Pirkimo-pardavimo taisyklės

Pirkėjas sutinka su žemiau nurodytomis prekių pirkimo-pardavimo sąlygomis šioje el.parduotuvėje paspausdamas "Užsisakyti".

Pasirašydamas šią sutartį, Pirkėjas laikomas susipažinęs su skiltyse "Apie mus", "Pristatymas"  ir "Privatumo politika" nurodyta informacija.

El. parduotuvėje gali pirkti asmenys sulaukę 18 metų ir/ar jų įgalioti asmenys.

Pirkėjas įsipareigoja apmokėti sutartą kainą už prekes.

Pirkėjas yra pilnai atsakingas už užsakyme pateiktą informaciją ir duomenis.  Jiems pasikeitus Pirkėjas duomenis turi nedelsiant atnaujinti.

Pirkėjas yra visiškai atsakingas už savo prisijungimo duomenis ir įsipareigoja jų neperduoti tretiesiems asmenims.

Pardavėjas įsipareigoja prekes pristatyti Pirkėjo nurodytu adresu gavus pilną apmokėjimą už prekes.

Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti pirkėjų duomenų trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus (valstybinėms įstaigoms).

Kainos nutodytos su visais mokesčiais.

Pardavėjas įsipareigoja parduoti prekę pagal suformuotame ir patvirtintame užsakyme nurodytas kainas.

Pardavėjas neatsako ir nekompensuoja nuostolių, nepriima prekės atgal jei prekė nepristatoma laiku ne dėl Pardavėjo kaltės.

Pirkėjas privalo prekės pristatymo metu apžiūrėti prekę ir bet kokius defektus surašyti dalyvaujant kurjeriui/pašto darbuotojui. Neatlikus šių veiksmų Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už galimus pakuotės pažeidimus kurie nepažymėti pašto tarnybos/kurjerio pristatymo lape.

Visi maisto papildai parduodamos el. parduotuvėje yra originalise, nepažeistose pakuotėse.

Maisto papildai parduodavi sandariose, oro ir drėgmės nepraleidžiančiose aliumiu dengtose pakuotėse.  

Pardavėjui tam tikroms prekių rūšims nesuteikus kokybės garantijos, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus ( http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

 

Nenaudotas, nesugadintas ir nepažeistomis pakuotėmis prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo dienos.   Nesilaikant šių reikalavimų prekės atgal neprriimamos.

Powered By OpenCart
OpenGate.lt Nokis.lt - parduotuvė internete © 2019